Аякс и Унион (Берлин)  завършиха 0:0  в първия мач между

...

Аякс и Унион не се победиха и ще решат всичко в реванша

Аякс и Унион (Берлин)  приключиха 0:0  в първия мач сред двата отбора от плейофите на Лига Европа.

Унион може да съжалява за равенството, откакто имаше по-чистите положения в срещата. През първото полувреме рискови удари на Шералдо Бекер и Мортен Торнсби бяха блокирани, а отдалечен удар на Жером Русийон мина около вратата на Херонимо Рули.

В 65-ата минута гол на Унион бе анулиран след ВАР.  Мортен Торнсби вкара във вратата на амстердамци, само че след консултация с видео помощниците си, основният арбитър анулира попадението поради игра с ръка на норвежеца.

Така всичко ще се взема решение в реванша на  “Старото лесничейство “, а Унион продължава да е  5 следващи мача без загуба в Лига Европа.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.